TeamAvril
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lietuviškas Avril Lavigne fanų forumas!
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Avril koncertas

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Kofola
"TeamAvril" admin
Avril koncertas Default6
Kofola


Pranešimų skaičius : 176
Pointai :
Avril koncertas Left_bar_bleue45 / 10045 / 100Avril koncertas Right_bar_bleue

Registration date : 2008-11-04

Avril koncertas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Avril koncertas   Avril koncertas EmptyTr. 01 21, 2009 6:26 pm

Pasakokit savo įspūdžius iš Avril koncerto Lietuvoje. ;DD
Ar patiko, kokio tikėjotės, etc. ;}
Atgal į viršų Go down
http://greenday.up-with.com
Infernal.
"TeamAvril" admin
Avril koncertas Default6
Infernal.


Pranešimų skaičius : 151
Pointai :
Avril koncertas Left_bar_bleue45 / 10045 / 100Avril koncertas Right_bar_bleue

Registration date : 2008-08-28

Avril koncertas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Avril koncertas   Avril koncertas EmptyŠt. 04 04, 2009 12:40 am

Patiko.
Biški pažliumbiau xD
Buvo nerealu.
ir skamp'ai patiko.
Geriausia diena gyvenime. ;}
Atgal į viršų Go down
Kofola
"TeamAvril" admin
Avril koncertas Default6
Kofola


Pranešimų skaičius : 176
Pointai :
Avril koncertas Left_bar_bleue45 / 10045 / 100Avril koncertas Right_bar_bleue

Registration date : 2008-11-04

Avril koncertas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Avril koncertas   Avril koncertas EmptyŠt. 04 04, 2009 1:14 am

Aš paseksiu pasakėlę. ;DDD
Žodžiu, liepos trečią atsikėliau anksti anksti.. Su pirmais gaidžiais, nes kaime nakvojau. ;DD
Tai atsikėliau, visą šeimyną prikėliau, jie man labai padėkojo ir išvarė į Vilnių.
(aš turėjau varyt su drauge).
Grįžau namo, kokią valandą sukau galvą kaip apsirengt (ar dėtis džinsus, ar bridžus, o gal tuos trumpus šortus?). Tada dar valandą nuo veidrodžio neatlipau, tipo plaukus tvarkiausi, make-up'ą bandžiau daryt.. (bandžiau ;DDD). Po to sumąsčiau, kad gal jau reik varyt pas draugę. O ji taip manęs laukė.. :D Pas ją peržiūrėjom visus Avril klipus, dainas taip sakant pasikartojom, sumąstėm pasidaryt 'manikiūrą' (vienas nagas raudonas, kitas juodas, vienas raudonas, kitas juodas ;DD). Grįžo jos mama ir patraukėm link Vilniaus. Klausėm NL ir ant visos gerklės dainavom "Kaip mane užknisa tie tavo skambučiai.." Žodžiu, balsą prasilavinom. Jau atvykę į Vilnių pasižiūrėjom, kad liko dvi valandos. Šiek tiek pavažiavę, kamšiuose pastovėję pamatėm Siemens Areną ir.. ne į tą pusę nusukom, tai pusė kelio teko grįžt atgal. Pagaliau, šiaip ne taip pasiekėm Areną, atsistojom į milžiniškas eiles ir ėmėm laukt. Liko pusvalandis. Vau ;DDD
Patekom į vidų ir apšalom. Viskas buvo nerealu - visur rožinė, rožinė, rožinė. Rožiniai plakatai, pakabukai, komiksai, marškinėliai, trusikai... ;DDD Nusipirkom po plakatą ir nuvarėm į salę. Ilgai grūdomės iki scenos, kol ėmėm viską matyt - buvom maždaug 6 metrus nuo scenos. Šiaip neilgai laukėm kol ėmė grot ir dainuot SKAMP'ai. Jie geruliškai apšildė...;DDD Rėkėm ir dainavom ką buvom išmokę per 2 minutes. Tada jie baigė savo pasirodymą, ėmėm laukt Avril. Kažkas už mūsų sakė, kad jai dabar atliekamas masažas xDDD Pagaliau po valandos ir Avril išėjo... Ir visi ėmė siaust. Žinau, kad aš Avril per visų kitų balsus beveik negirdėjau, dar pati rėkiau ir šokau. Maždaug praėjus dviem trečdaliam koncerto nusprendėm eit į savo sėdimas vietas, prieš tai dar nusipirkom mineralinio. Tada šėlom kažklur aukštai aukštai, kažkokia bobutė su anūkais praėjo ir sakė, kad mes pavarėm.. : DDD Po to jau šiek tiek atsigavusios nuvarėm žemyn ir prisijungėm prie vykusio 'diskano' - šoko keli žmonės. Paskutinę dainą pratriksėjom ir viskas baigėsi. Kai jau daugmaž žmonės išėjo, nuplaukėm prie scenos, palietėm ją. (Čia tai bent pasididžiavimas - aš liečiau AVRIL SCENĄ : DDD) Šiek tiek atsigavom, nusprendėm jau vykt namo. Nuvarėm į stotelę, o ten vien visi tik iš Avril koncerto - buvo labai daug blondinių su rožinėm sruogom, daug apsirengusių kaip Avril, o daugiausiai - rūbai iš Girlfriend klipo.
Pasižmonėjom, prisisėmėm neapsakomų patyrimų ir parvykom namo. Visą kelią draugės mama leido Enrikės Iglesio dainas : DDD
Bet šiaip buvo smagu, po koncerto aš įsimylėjau rožinę spalvą. Avril koncertas 793594
Atgal į viršų Go down
http://greenday.up-with.com
Sponsored content





Avril koncertas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Avril koncertas   Avril koncertas Empty

Atgal į viršų Go down
 
Avril koncertas
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TeamAvril :: Avril Lavigne :: Avril Lavigne-
Pereiti į: